Monday, February 8, 2010

Cosy Borsov Pension in Old Town/Pohodlný Boršov Pension ve Starém městě

Note: This post is displayed bilingually (English and Czech)

In English:

Several monts ago I presented you new website of Borsov pension and since this time Borsov Pension has become our hidden gem. Borsov Pension is Bed and Breakfast with fabulous location in the centre of Prague and guests are always impressed by the location and how unforgettable and comfortable pension is.

To offer Borsov Pension to people we decided to create several listings of Borsov in booking across the internet and translate the website into Czech language. Therefore we would like to annouce that you can check website of Borsov Pension in Czech.

In Czech:

Před několika měsíci jsem Vás upozrňoval na nové stránky našeho Pensionu Boršov. Mezitím se stal Boršov malým a skrytým pokladem naší nabídky. Boršov Bed and Breakfast je znám díky své vynikajíci poloze v centru Prahy a hosté si jej chválí pro jeho nezapomenutelnou atmosféru a velmi pohodlné prostředí.

Rozhodli jsme se proto Boršov Pension nabídnou na více místech na internetu a zároveň jsme přeložili stránky i do češtiny. A tímto Vám oznamujeme že stránky Boršov můžete prohlížet nyní i v češtině.

Related Articles

0 komentářů:

Post a Comment